Brozović asistirao za bod Intera u derbiju protiv Rome

Piše D  /  22.01.2018., 08:01h

Gosti su poveli u 31. minuti golom Stephana el Shaarawyja koji je iskoristio veliku pogrešku Interove obrane. Romin vratar Alisson Becker ispucao je dugačku loptu, domaća obrana je zaspala, a lopta je stigla do El Shaarawyja koji se sjurio prema suparničkim vratima i zabio za vodstvo.

Inter je izjednačio u 86. minuti. Marcelo Brozović je ubacio s lijeve strane, a Matias Vecino glavom zabio za konačnih 1:1. Ivan Perišić je odigrao cijeli susret za Inter, dok je Brozović ušao u igru u drugom poluvremenu.

Napoliju kod Atalante važni bodovi

Nogometaši Napolija osvojili su važne bodove u utrci za naslov prvaka pobijedivši na gostovanju Atalantu 1:0. Pogodak odluke zabio je Dries Mertens u 65. minuti na asistenciju Josea Callejona. Za goste je posljednjih pet minuta igrao hrvatski nogometaš Marko Rog.

Napoli nakon ove pobjede ima četiri boda više od Juventusa kojega u ponedjeljak očekuje ogled protiv Genoe.

Lazio je kod kuće porazio Chievo 5:1 skočivši barem privremeno na treće mjesto Serie A. Najbolji igrač utakmice bio je dvostruki strijelac, srpski napadač Sergej Milinković-Savić, a golove za Lazio zabili su i Luis Alberto (23), Bastos (83) i Nani (86), dok je strijelac za goste bio Manuel Pucciarelli (25). Ivan Vargić nije branio za domaći sastav.

Sampdoria je neočekivano lako pobijedila Fiorentinu 3:1. Junak utakmice bio je Fabio Quagliarella koji je zabio tri gola (30, 60, 68), a poraz Viola ublažio je Carlos Sanchez (80). Ivan Strinić je odigrao cijeli susret za Sampdoriju, dok je Milan Badelj igrao cijeli susret za goste.

Udinese i SPAL su odigrali 1:1. Andrija Balić je započeo utakmicu u sastavu Udinesea i igrao je do 73. minute, dok Stipe Perica nije ulazio u igru.

Crotone je na gostovanju slavio protiv Verone 3:0, a Ante Budimir je za goste igrao od 73. minute.

Rezultati 21. kola Serie A:

Cagliari - AC Milan 1:2 (Barella 8 / Kessie 36-11m, 42)
Inter - Roma 1:1 (Vecino 86 /El Shaarawy 31
Atalanta - Napoli 0:1 (Mertens 65)
Bologna - Benevento 3:0 (Destro 35, De Maio 73, Džemaili 88)
Sampdoria - Fiorentina 3:1 (Quagliarella 30, 60, 68 / Sanchez 80)
Lazio - Chievo 5:1 (Alberto 23, Milinković-Savić 31, 68, Bastos 83, Nani 86) / Pucciarelli 25)
Verona - Crotone 0:3 (Barberis 3, Stoian 54, Ricci 67)
Sassuolo - Torino 1:1 (Bernardi 54 / Obi 26)
Udinese - SPAL 1:1 (Samir 11 / Floccari 49)

26. travanj 2024 10:25