​Bojan Bogdanović briljirao u pobjedi Indiane protiv San Antonija

Piše D  /  30.10.2017., 10:10h

Najbolji hrvatski košarkaš startao je u prvoj petorci, a za 33 minute ubacio je 15 poena uz šut 5-10. Za tri poena šutirao je 3-5, a nešto lošiji je bio s linije slobodnih bacanja gdje mu je učinak bio 2-4. Bojan je uhvatio i osam skokova, dva asista i jednu ukradenu loptu.

Bila je to gusta i neizvjesna utakmica od prve minute. Indiana je u prvih 12 minuta imala prednost od 26:24. Na poluvremenu je ta prednost dignuta i na odmor se otišlo prednošću domaćih s 53:48. U trećoj i četvrtoj četvrtini Spursi su najprije smanjili prednost Pacersa, a 15 sekundi prije kraja poveli su 94:92. No, onda je na scenu stupio Victor Oladipo. Pogodio je tricu za 95:94, Spursi svoj napad iskoristili nisu i bio je to kraj priče za momčad iz Teksasa.

Indiana je ovom pobjedom osma na Istoku s omjerom 3-3, dok su Spursi peti na Zapadu s 4-2. Kod Spursa najbolji su bili Aldridge s 26 poena i Pau Gasol sa 17.

20. travanj 2024 06:15