United priprema novi ugovor za Nanija
Objavljeno: 22.02.2012 - 21:53
Pročitano: 113 puta
Zadnja promjena prije 12 weeks 5 days
Printer-friendly version
Send to friend
United priprema novi ugovor za Nanija
Nani

Vodstvo Manchester Uniteda počelo je pregovore sa krilnim napadačem Nanijem (24) o potpisivanju novog četverogodišnjeg ugovora, iako mu sadašnji ističe tek u ljeto 2014.

United nudi Naniju povećanje tjedne plaće sa 90.000 na 130.000 funti, čime bi ušao u krug najplaćenijih nogometaša na Old Traffordu, objavio je u srijedu britanski Sun.
Također, očekuje se da će United biti vrlo aktivan u ljetnom prijelaznom roku, jer je klub u zadnjih šest mjeseci ostvario dobit od čak 175 milijuna funti.

(Fena)

Samo registrirani korisnici mogu komentirati sadržaj! Zabranjeno je vrijeđanje na rasnoj, spolnoj, vjerskoj i nacionalnoj osnovi. Nepridržavanjem ovog pravila riskirate ZABRANU PRISTUPA portalu Dnevnik.ba! Komentari su djelo i mišljenje posjetitelja portala. Dnevnik.ba ne odgovara za njih, kao ni za nastale reakcije!