Severinu Vučković nitko ne može uznemiravati dok na drugom spratu splitskog porodilišta Firule čeka porođaj, jer ispred apartmana u kojem je smještena danonoćno dežuraju dva momka, pripadnika privatnog osiguranja!
O njenoj sigurnosti brine osiguranje, dok se o njenoj trudnoći brine liječnik, koji joj je na raspolaganju 24 sata - kaže za Kurir jedna od medicinskih sestara iz porodilišta i dodaje:
- Apartman u kojem Severina leži ne razlikuje se u mnogo od ostalih soba, osim što ima jacuzzi kadu, veliki plazma televizor i dnevni boravak i kojem pjevačica može da prima posjete. Ima i dvije medicinske sestre koje vode računa samo o njoj!
Kako neslužbeno saznaje Kurir, Severina je u termin za porođaj ušla 3. veljače, ali se očekuje da će bebu na svijet donijeti 7. veljače carskim rezom, piše Kurir.rs.








