Zrinjski u posljednjoj provjeri pred nastavak prvenstva pobijedio Igman

Piše D  /  16.02.2019., 05:02h

Prvo poluvrijeme nije ponudilo mnogo toga malobrojnim gledateljima na stadionu pod Bijelom brijegom. Igralo se uglavnom na sredini terena bez izrazitih prigoda za postizanje gola.

Stojkić je u 6. minuti iz slobodnog udarca pogodio živi zid gostiju, a Čurjurić bio neprecizan u 18. minuti.

Jedinu prigodu u prvom dijelu Igman je imao preko Senada Kašića čiji udarac je lako zaustavio Soldo.

Zrinjski je u drugom poluvremenu pružio puno bolju igru. Plod takve igre je vodeći pogodak iz 68. minute. Ubačaj Stojkića u vlastitu mrežu je skrenuo Savinović koji je bio u duelu s Bekićem.

U 77. minuti vratar Igmana brani udarac Bekrića nakon kombinacije sa Filipovićem. Mogli su domaći nogometaši postići još koji pogodak, ali je nedostajalo koncentracije u završnici i utakmica je završena rezultatom 1:0.

Zrinjski: Soldo (od 60. Brkić), Galić (od 46. Kadušić), Stojkić, Barišić, Jakovljević (od 70. Gojković), Perišić (od 70. Pezer), Čirjak, Šovšić (od 46. Bekrić), Mujagić (od 46. Filipović), Čurjurić (od 46. Stanić), Veselinović (od 46. Bekić).

Igman: Ćeman, Pendek, Savinović, Lukomirak, Oglečevac, Šivšić, Rodrigo, Tatar, Žerić, Hrvanović, Kašić (još su igrali: Ćutahija, Halilović, Hrvat, Graho, Sulić, Bajramović, Grlica, Hebibović).

15. travanj 2024 01:38