(VIDEO) Zrinjski preuzeo vrh! Rutinska pobjeda Plemića kod Krupe

Piše Toni Raspudić  /  14.04.2018., 06:04h

Jedini strijelac bio je Nemanja Bilbija za velika tri boda kojima je Zrinjski barem na dan preskočio Željezničar za vrh ljestvice.

Plemićima je ovo prva pobjeda u Krupu kod Vrbasa, ranije su imali dva neriješena susreta i jedan poraz.

Očekivala se tvrda i teška utakmica bez puno prilika, a takva je i bila. No, Mostarci su pokazivali veću želju da dođu do pogotka. Nakon što su u prvom poluvremenu mreže mirovale, početkom drugog u 47. minuti Zrinjski dolazi do vodstva.

Filipović je sjajno ubacio s lijeve strane, a na drugoj vratnici je Nemanja Bilbija koji nema težak posao da pošalje loptu iz neposredne blizine u mrežu.

Mogao je Zrinjski ranije riješiti pitanje pobjednika. U 67. minuti Filipović se našao u sjajnoj prilici, ali njegov udarac brani domaći vratar.

Osim te prilike Filipovića, ništa vrijedno spomena se nije događalo na terenu. Gosti su u potpunosti zatvorili utakmicu, a nemoćni domaćini nisu se uspjeli ni približiti Pirićevom golu.

Završilo je 0:1, rutinska pobjeda Zrinjskog, pobjeda kakvu znaju izboriti samo šampioni.

S ova nova tri boda, Zrinjski je preuzeo vrh ljestvice. Plemići sada imaju 59 bodova, jedan više od Željezničara koji sutra igra gradski derbi sa Sarajevom.

24. travanj 2024 18:35